Küldés

Építőipari munkatárs

Tulajdonságok
Munkavégzés helye németországi munka
Munka jellege fizikai munka
Szakértelmet igényel igen
Nyelvismeret nem szükséges
Orientáció építő- és gépipar
Időtáv hosszútáv
Fizetési szint kiemelkedő
Leírás

Munkavállalókat keresünk Landshutban az alábbi pozícióban:

-Építőipari munkás energiaiparban

Hölgyek, férfiak és párok jelentkezését is várjuk!
Szortírozó csarnokokban tudunk hölgyek számára munkát biztosítani.

A munkavégzés kormányzati területen történik, ezért kizárólag büntetlen előéletűeket áll módunkban alkalmazni.
Elvárások:

Hatósági erkölcsi bizonyítvány,
Büntetlen előélet!
Orvosi alkalmassági igazolás
Többéves Építőipari tapasztalat,
szakmai tudással
Pontos, megbízható és önálló munkavégzés

Előny:
Német vagy Angol nyelvtudás
Betonvágási és gépkezelői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
Speciális bontási munkák elvégzése
Betonvágás, betonszanálás
Különböző elemek szortírozása, válogatása, csomagolása (csövek, szerelvények, szivattyúk stb.) Rakodás, pakolás

Amit kínálunk:
Németországi bejelentés -Direkt szerződés a céggel
Nettó 2000-2200 euró hó
Heti 44 órás munkarend
1 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig
Szállás biztosított díjmentesen
Munkába járás céges autóval díjmentesen
Évi 2x fizetett haza és visszaút szabadság esetén
Landshut és környéki lakosok esetén albérleti támogatás

Büntetett előélettel rendelkezőket NEM tudunk alkalmazni, Kérjük, NE jelentkezzenek!
Valamint az állásra KIZÁRÓLAG fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni! Startapro_1715160493