Küldés

Betanított fémipari munkatárs - Dortmund, Németország

Tulajdonságok
Munkavégzés helye
németországi munka
Munka jellege
segédmunka
Szakértelmet igényel
nem
Nyelvismeret
nem szükséges
Orientáció
egyéb
Időtáv
hosszútáv
Fizetési szint
kiemelkedő

Németországi partnercégünk részére keresünk fémipari szerelő munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Munkavégzés helye: Dortmund, Németország

Feladatok:
Hűtőkocsik összeszerelése, javítása, festése
Kézi anyagmozgatás

Elvárások:
Saját autó munkába járáshoz
Fémiparban, szerelésben szerzett releváns tapasztalat
Precíz, önálló munkavégzés
Fizikai állóképesség

Amit kínálunk:
Nettó 2000-2200 Euró hó bérezés + bónuszok
Szállás biztosítva, kulturált lakás vagy apartman
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Segítségnyújtás hivatali ügyintézésben
Első kiutazás megszervezése
Szakmai fejlődési lehetőségek
Modern, rendezett munkakörnyezet
Teljes körű, ingyenes ügyintézés
Állandó magyar kapcsolattartó és ügyelet Startapro_1722498229