Üzemvezető Rendszerszervező kollégát felveszünk Sümegre, fa nyílászárókat gyártó üzemünkbe!

Tulajdonságok
Pozíció
Üzemvezető, rendszerszervező
Munkavégzés helye
Sümeg
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes
Leírás

Feladatok:
- fa nyílászáró gyártás szervezése, irányítása, koordinálása
- vevőkkel, ügyfelekkel történő kapcsolatépítés, szakmai segítségnyújtás
- megrendelések felvétele, részvétel az árajánlatok készítésében
- helyszíni felmérésben való részvétel
- anyagrendelések
- gyártási utasítások kiadása az üzemben
- a gyártási költségek optimalizálása
- szerződések előkészítése
Elvárások:
- mérnöki, vagy szakirányú felsőfokú, vagy faipari technikusi végzettség
- műszaki beállítottság, jövőorientáltság
- kreativitás, marketing és kontrolling szemlélet
- pontosság, precizitás
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- folyamatos fejlődés és szakmai kihívások
- ingyen lakhatási lehetőség apartmanban
- bejárási támogatás
- mobiltelefon, laptop
- gépkocsi használat
Előny:
- nyílászárók gyártásával foglalkozó cégnél betöltött hasonló munkakör
- KLAES gyártás előkészítő program ismerete
Fényképes szakmai önéletrajzot írásban a címre kérjük. érdeklődni a telefonszámon lehet.
Startapro_1720791221