Küldés

Quality manager

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Kaposvár
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Megbízónk, egy Somogy megyei multinacionális gyártócég új Quality managerét keressük!

Feladatok

- Minőségbiztosítási tevékenység felügyelete, fejlesztése és működtetése
- Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a termeléssel a minőségügyi problémák kijavítás és megelőzése
érdekében
- Quality cost folyamatos nyomon követése és javító intézkedések meghatározása
- A minőségbiztosításhoz tartozó KPI-ok felügylete, a javító intézkedések figyelemmel kísérése
- Internal auditok tervezése, felügyelete, folyamatauditok végzése
- Hatékony minőségbiztosítási szervezet kialakítása
- A szervezetben dolgozó kollégák folyamatos fejlesztése
- A minőségbiztosításhoz kapcsolódó riportok elkészítése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (szakirányú előny)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Minőségbiztosítási területen szerzett 5+ év tapasztalat
- Minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat, erős vezetői képességek

Előny

- Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
- Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Somogy megye

Tel.: 70 341-9008 Startapro_1721035165