Rendezés
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 / 50

Menü főzésben jártas dolgozókat fölveszek.

Debreceni munkahelyre Magyaros jellegű Menü készítésben jártas fiatalos dolgozókat fölveszek. Érd: 06301948717

Debrecen, Hajdú-Bihar

Étermi munkakörbe hölgy dolgozókat fölveszünk.

Debreceni munkahelyre helybéli lakosú ,önálló munkavégzésre képes , vendégek kiszolgálásában is jártas, konyhai munkában is jártas tisztaságot szerető , hölgy dolgozókat azonnali kezdéssel fölveszünk. Érd:06 30 1 948 717

Szakács álláy
1

Balatonlellei éttermünkbe keresünk,szakképzett szak csot, konyhafőnököt! Kiemelt bérezés! Szállás megoldott! Érdeklődni,telefonon lehetséges!

Balatonlelle, Somogy

Zamárdi Gyorsétterembe Segéd Szakács
3

Balaton parti gyorséttermünkbe, Zamárdiba keresünk tapasztalattal rendelkező szakácsot szezonális munkára. Feladatok: Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése) Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása Higiéniai szabályok betartása, betartatása Elvárások: Alapanyag ...

Zamárdi, Somogy

Pultos állás Budapesten!
1
8

Budapesti éjszakai szórakozóhely (dolgozni akaró), lány pultost keres hosszútávra. Családias környezetben, versenyképes fizetéssel várunk, akár pályakezdő is lehetsz. . Érdeklődhetsz telefonon a 0620 257 5144 -es telefonszámon 14 óra után,illetve a weboldalon található email címen is érdeklődhetsz. ...

I. kerület, Budapest

Keresés mentése
30% kedvezményt kaptál 10 500 kredit egyenlegfeltöltésre
Az ajánlat CSAK MA érvényes!
Egyenleg feltöltése