Küldés

HR asszisztens

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Kecskemét
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

HR asszisztensként szereztél már tapasztalatot? Szívesen dolgoznál izgalmas RPO projektekben vagy különböző toborzási projekteken?
Ha igen a válasz, Téged keresünk modern, belvárosi irodánkba!
A Jobcapital egy a HR szolgáltatások teljes körű ellátását biztosító magas színvonalon működő tanácsadó cég. Minden nap toborzunk, mégis minden napunk más, mint az előző. Célunk az elégedett ügyfél és az elégedett jelölt. Igazi csapatként megdolgozunk a sikerért és az eredményeknek együtt örülünk. Ha tudsz ezzel azonosulni, küldd el hozzánk a CV-det!

Feladatok

- HR Generalista munkájának támogatása, segítése
- Aktív részvétel a toborzási folyamatban
- Jelölt adatbázis kezelése-vezetése, kapcsolattartás a jelöltekkel
- Nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása
- Különböző HR kimutatások és jelentések elkészítésében való részvétel
- Kapcsolattartás a cég dolgozóival, a belső egységekkel és a külső szervezetekkel
- Általános irodai adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

- Középfokú végzettség
- HR területen szerzett tapasztalat
- Munkaügyi kérdésekben való jártasság
- Középfokú angol nyelvismeret
- Jó kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat

Előny

- Felsőfokú végzettség előny

Amit ajánlunk

- Stabil vállalati háttér
- Személyre szabott fejlődési és tanulási lehetőségek, mentoring rendszer
- Vidám, összetartó, támogató csapat
- Vonzó juttatási csomag (cafetéria, születésnapi ajándék)
- Kollégák közötti elismerési és jutalmazási rendszer
- Céges laptop és telefon

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Kecskemét

Tel.: 70 904-6488 Startapro_1722257544