Küldés

Raktáros Törökbálint

Tulajdonságok
Pozíció
Raktáros
Munkavégzés helye
Törökbálint
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Játékkereskedelemmel foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS
Feladatok:
Beérkező áruk átvétele
Áruk ki- és betárolása
Anyagmozgatás, komissiózás
A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
Az online megrendelt termékek összeállítása, csomagolása, számlázása okoseszközök segítségével
Okoseszközök és PDA (csuklóterminál) használat (egyszerűbb, mint egy okostelefon)
Raktári rend betartása
Raktári terület rendszeres tisztán tartása

Elvárások:
Két műszak vállalása (csúsztatott munkarendben)
Raktározásban szerzett tapasztalat
Kiváló fejben számolási képesség
Szezonális időszakban túlóra vállalása
Jó fizikai erőnlét
Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előny:
PDA (csuklóterminál) kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Azonnali munkakezdés
Mentorált betanítási program a kezdetektől
Hosszú távú munkalehetőség
Kellemes munkakörnyezet
Biztos vállalati háttér
Versenyképes bérezés
Munkavállalói ajánlási program
Ingyenes dolgozói buszjárat (Budapest XI. kerületéből) vagy utazási hozzájárulás 30 Ft km (saját gépjármű használat esetében)

Munkavégzés helye:
Törökbálint (Budapest XI. kerületéből ingyenes dolgozói buszjárat)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, az alábbi címre várjuk jelentkezését önéletrajzzal, a pozíció megnevezésével, bérigény megjelölésével:
Startapro_1718983863

Job HR Kft.

Összes hirdetés megtekintése