Rendezés
Rendezés
Aktív szűrők: Állás Szállítás és logisztika Céges hirdetések Munkaidő: Teljes munkaidős állás Szűrési feltételek törlése

Kiemelt hirdetések (Összes megtekintése)

Kiemelt
E Kategóriás gépkocsivezető
1
1

Hűtős áru szállítására gépkocsivezetőt keresünk, Budaörs illetve Dunaharaszti, Alsónémedi hajnali indulással. Max. munkaidő 12 óra.

Alsónémedi, Pest

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 / 50

Takarítói állás 3

Takarítói állás

XXIII. Kerületi Logisztikai Központba raktárba takarító kollégákat keresünk, nőket illetve férfiakat. Órabér 1300 ft/óra

XXIII. kerület, Budapest

Raktári munkalehetőség!
1

Kezdés: A sikeres interjút követően 1 héten belül. A munkavégzés helye: Komárom (Komárom-Esztergom vármegye) Főbb feladatok, munkák: - termelő területek kiszolgálása - anyaglista alapján komissiózás - késztermékek begyűjtése a termelési területekről - anyagok tárhelyre történő elhelyezése, kivétele, ...

Komárom, Komárom-Esztergom

Emelőgépkezelő bizonyítvánnyal raktárost keresünk - AZONNALI kezdéssel
1

Feladatok: - beérkező áruk fogadása, lerakásának kezelése - vevők számára a kimenő áruk összekészítése, felrakása - munkavédelmi és raktározási szabályok betartása - raktári rend fenntartása - raktárvezető és raktárvezető helyettes utasításainak betartása Elvárások: - minimum 8. általános iskolai ...

XXI. kerület, Budapest

Keresés mentése