Küldés

Hegesztő(Szolnok)

Tulajdonságok
Pozíció
Hegesztő
Munkavégzés helye
Szolnok
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes
Leírás

Munkarend: 2 műszak (06: ) Hétfőtől-péntekig
Munkavégzés helye: Szolnok
Amit kínálunk:
- Várható havi nettó jövedelem: 414 000-439 000 Ft
- Cafeteria juttatás (próbaidő után)
- Szabad hétvégék
- Belső állományba kerülsz felvételre
- 24 órás kockázati élet-egészség- és balesetbiztosítás
- Munkába járás támogatása vidékieknek (30 Ft km)
- Kulturális programokon való részvétel támogatása
- Kerékpár vásárlási kedvezmény: 10 % Csepel Kerékpárcentrum
- Támogatott melegétkeztetés
- Bölcsődei óvodai étkezés támogatása (6000 Ft hó gyermek)
- Iskola- Óvodakezdési támogatás
Feladatai:
Acélból készült szerkezeti anyagokat, gépalkatrészeket és lemezeket hegeszt egymáshoz (CO2-val).
Hegesztés előtt a szükséges anyagokat előkészíti, a megfelelő szerszámokat, készülékeket kiválasztja.
Előkészíti a hegesztő berendezést, beállítja, a szükséges technológiai paramétereket majd elvégzi az alkatrészek ívhegesztését a kiadott munkautasítások alapján.
Ellenőrzi a hegesztett kötéseket szemrevételezéssel, méréssel, a nem megfelelő varratokat javítja.
Elvárások:
- Szakmai végzettség (hegesztő, szerkezetlakatos, karosszéria lakatos)
- Termelőüzemben szerzett min. 2-3 év szakmai tapasztalat
- Pontos, megbízható
Próba: teljes munkaidős (8 órás) fizetett próbanap
Bér:
-Várható havi nettó jövedelem: 414 000-439 000 Ft( tapasztalattól, végzettségtől függően)
-Cafeteria: próbaidő után nettó 35.000 Ft hó (SZÉP kártyára)
-Jelenléti bónusz: nettó 10 000 Ft
Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: 30 2303561, vagy fényképes önéletrajzzal a e-mail címen! Startapro_1725869753