Rendezés
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 / 50

Soproni üzletbe vagyonőrt keresek

Soproni üzlet őrzéséhez vagyonőrt keresünk. Az állás betöltéséhez érvényes vagyonőri okmányok szükségesek. Jelentkezését az alábbi telefonszámon várjuk. 06302490125

Sopron, Győr-Moson-Sopron

Faipari gépkezelő
1

Soproni faipari partnercég számára keresünk kollégákat gépkezelői munkakörbe. Feladatok Faipari megmunkáló gépek műszaki paramétereinek beállítása a gyártási igényeknek megfelelően Operátori karbantartások koordinálása Elvárások Termelő gépek kezelésében szerzett tapasztalat Műszaki rajz olvasási készség Mérőeszközök ...

Targoncavezetőket Keresünk Sopronba!
2

Amit kínálunk: Nettó órabér: 2.500 Ft Szállás biztosított Odautazási költségek térítése Azonnali munkakezdés Amit kérünk: 3324-es targonca vizsga Gyakorlat Jelentkezés: Mobil: 06 70 605 27 64 Email: önéletrajz és vizsgabizonyítvány küldése az címre

Bádogozni tudó ács állás
1

Azonnali kezdéssel felveszünk ÁCS munkatársat és BÁDOGOZÁSBAN is jártas ÁCS kollégát.Munkavégzés Győr és körnéke.Kiemelt bérezés! Érdeklődni a 0620/423-2519 számon

Győr, Győr-Moson-Sopron

Ács-,Bádogos munkakör 1

Ács-,Bádogos munkakör

Ács-,Bádogos munkakörbe keresek kollégát kiemelt bér megegyezés szerint. Érdeklődni a 0620/423-2519 számon.

Győr-Moson-Sopron, Győr-Moson-Sopron

Keresés mentése