Küldés

Szenior Fenntarthatósági Specialista

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Gyöngyös
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Csatlakozz Heves megye egyik leginnovatívabb gyárának csapatához Szenior Fenntarthatósági Specialistaként! Ha szenvedélyesen érdekel a fenntarthatóság és szeretnél részt venni a jövő környezettudatos megoldásainak kialakításában, itt a helyed.

Feladatok

Fenntartható stratégiák és gyakorlatok ajánlása és végrehajtása a globális fenntarthatósági célokkal összhangban.
A környezetvédelmi, társadalmi és kormányzási (ESG) stratégiával összhangban álló fenntartható növekedés elérése.
Együttműködés a CSRD jelentéstételi keretrendszer európai bevezetése érdekében.
A Scope 1, 2 és 3 üvegházhatású gázok kibocsátásának jelentése és a kibocsátás-csökkentési célok kidolgozása.
Együttműködés a felső vezetéssel a fenntarthatóság üzleti stratégiába való integrálása érdekében.
Külső tanácsadók irányítása az ESG-vel vagy fenntartható terméktervezéssel kapcsolatos projektekben.
A fenntarthatósággal kapcsolatos legjobb gyakorlatok és új trendek bemutatása a globális funkciónak.
Az ESG-jelentésekhez szükséges adatok összegyűjtése, összeállítása és hitelesítése.

Elvárások

Felsőfokú végzettség környezetvédelmi mérnöki fenntarthatósági területen.
Környezetgazdálkodásban szerzett több éves szakmai tapasztalat.
Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete.
Európai ESG-szabályozások, az EU Green Deal és a kapcsolódó jogszabályok ismerete.
Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előny

Megújuló energiaszektorban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit ajánlunk

Befogadó, dinamikus és innovatív környezet
Kollégák a világ minden tájáról
Támogató kollégák
Versenyképes kompenzációs csomagok
Bejárási és lakhatási támogatás
Tanulási és fejlődési lehetőségek
Rugalmas munkaidő lehetőségek

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Tel.: 70 607-0890 Startapro_1721719938