Küldés

HR generalista

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Balatonboglár
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Megbízónk egy olasz tulajdonú elektronikai gyártó cég, amely folyamatos növekedésének köszönhetően a világ 30 országában van jelen. Profi háttér és egy családi vállalkozás emberközeli vonásai vegyülnek ebben az innovációfókuszú high-tech vállalatban, ahol támogatják a tehetséget és a cégen belüli karrierépítést. Ha egy termelő cég HR feladatainak teljes vertikumába szívesen belelátnál, és mentorált környezetben fejlődnél, jelentkezz most, és légy Te az új HR generalistájuk!

Feladatok

- A HR vezető napi munkájának támogatása
- Toborzási és kiválasztási folyamatok működtetése (szellemi és fizikai)
- Beléptetések, kiléptetések és onboarding folyamatok koordinálása
- Képzési és fejlesztési terv összeállítása, nyomon követése
- Teljesítményértékelő rendszer működtetése
- Munkavállalók támogatása, beérkező megkeresések kezelése vagy továbbítása
- HR kommunikációk, prezentációk, hírlevelek készítése
- Együttműködés külső tanácsadó cégekkel

Elvárások

- Szakirányú végzettség
- Releváns, lehetőleg gyártási környezetben szerzett tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció
- Megbízható, precíz munkavégzés
- Erős felhasználói szintű MsOffice ismeret

Amit ajánlunk

- Versenyképes jövedelem és kiemelkedő juttatások
- Stabil, nemzetközi háttér
- Kiváló munkakörnyezet
- Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
- Heti 1 nap home office lehetőség
- Emelt összegű bejárástámogatás

Munkavégzés helye: Balatonboglár
Tel.: 70 341 9008 Startapro_1723808064