Küldés

HR fejvadász recruiter állás

Tulajdonságok
Pozíció
HR fejvadász/recruiter
Munkavégzés helye
távmunka
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
otthoni munka
Fizetési szint
versenyképes

Német munkaerő-közvetítő cég vagyunk, sokéves tapasztalattal képzett személyzet biztosításában különféle ágazatokban működő cégek számára. Ügyfeleinknek innovatív szolgáltatásokat és modern megoldásokat kínálunk a belső HR folyamatok optimalizálása terén. Évek óta sikerrel működünk a német piacon, ennek köszönhetően állandó, támogatásunkkal elégedett, széles ügyfélkörrel büszkélkedhetünk.

Jelenleg olyan személyt keresünk, aki csatlakozna csapatunkhoz az alábbi munkakörben:

Alapvető munkaköri kötelezettségek a munkakörben:
- németországi munkavállalás iránt érdeklődő jelöltek felkutatása (alacsony és középszintű pozíciók)
- kapcsolattartás a jelöltekkel elektronikus és telefonos úton
- a jelentkezések kiválogatása és ellenőrzése
- hirdetések megfogalmazása

Amit a jelöltektől várunk:
- tapasztalat az ügyfelekkel és jelöltekkel végzett munka terén
- kiváló kommunikációs készség, könnyű beszélgetés-folytatás
- elkötelezettség és következetesség a célok megvalósításában
- a magyar nyelv ismerete - anyanyelvként
- az alábbiak közül egy idegen nyelv ismerete: lengyel, angol, német
- az MS Office szoftvercsomag alapvető programjainak (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Amit biztosítunk:
- nagyon versenyképes foglalkoztatási feltételek
- a foglalkoztatás stabilitása
- távmunka lehetősége
- a Németországba történő áthelyezés lehetősége
- a szakmai kompetenciák fejlesztését lehetővé tevő, önálló munkakörben történő munkavégzés
- a munkához szükséges összes eszközök biztosítása
- barátságos munkahelyi légkör egy nagyon szimpatikus csapatban
- magán orvosi ellátás

E-mail: kamil.samson (at) samson-personal.de
Telefon: 0049 (Németország) 160 933554435 Startapro_1727941937

Kamil Samson

Összes hirdetés megtekintése