Hirdetési felelős, HR, részmunkaidős távmunka, heti kifizetés

Tulajdonságok
Pozíció
hirdetéskezelő, személyzetis
Munkavégzés helye
home office, távmunka, online
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
otthoni munka
Fizetési szint
kiemelkedő

Ingatlanokat gondozunk a Balatonnál. Munkaerőt keresünk fizikai munkakörökbe. Hirdetéseink teljes körű kezelésére közösségi oldalak használatában járatos munkatársat keresünk. ( Nem értékesítés. )
Munkáját kiemelt, heti fizetéssel honoráljuk.

A munkáról, a feladatai lesznek:
- A hirdetési folyamat teljeskörű menedzselése, elsősorban közösségi oldalakon,
- hirdetési profilok elkészítése, toborzási kampány indítása online felületeken,
- az érdeklődők elsődleges tájékoztatása és szűrésük,
- az új munkatársak beilleszkedésének támogatása,
- saját munkájának tervezése és dokumentálása.

Elvárások:
- gyors és szabatos kommunikációs képesség írásban és szóban,
- jó problémafelismerő és -megoldó képesség,
- gyors tanulás, a tanultak azonnali alkalmazása a gyakorlatban, visszajelzés,
- gyors és hatékony problémamegoldó képesség, határozott, proaktív személyiség,
- saját munkaidejének, feladatainak tervezése, dokumentálása,
- álláshirdetések publikálására alkalmas felületek ismerete,
- gördülékeny böngésző és file manager használat,
- önálló, precíz, megbízható munkavégzés,
- valós, IRL tapasztalat tervezett és dokumentált munkavégzésben.

Amit kínálunk:
- Kiemelkedő bérezés,
- heti elszámolás és kifizetés,
- otthoni munkavégzés 90 %-ban kötetlen munkaidőben,
- hosszú távú munkaviszony,
- szakmai fejlődési lehetőség.

Írásos jelentkezését a hirdetőben várjuk, bérigény, munkaidő és munkábaállás megjelölésével. Startapro_1726225477

Human in-the-loop

Összes hirdetés megtekintése