Küldés

Varró munkatárs (Két műszakos munkarend)

Automatikusan frissítve
Tulajdonságok
Pozíció
Varró munkatárs
Munkavégzés helye
2903 Komárom, Puskás Tivadar utca 6.
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes
Leírás

Munkaköri leírás

Munkakör betöltésének követelményei:
1. Varró, 1 év tapasztalat (előny)
2. Szakképzettséggel (varró, szabó) de szakképzettség nélkül, betanítással is betölthető a pozíció
3. Könnyű ülő munka (max.11 kg. súlyú terhelés)
4. Magyar nyelv (angol nyelvtudás előny)

A munkakör célja:
Prémium kategóriás autószőnyeg varrására, szegésére keresünk megbízható, gyakorlattal rendelkező varró kollégát.

Felelősségek:
1. Gyártási munkautasítás betartása és követése
2. Elvégzi az alapvető rutin gépkarbantartást az utasításoknak megfelelően (kalibrálás, sebesség beállítás, öltéstávolság beállítása, szegő ellenőrzése a munkalap alapján)
3. Varrás előtt és után ellenőrizze a minőséget (munkautasítás szerint)
4. Tisztítsa meg a munkaterületeket és tartsa fenn a biztonságot
5. Értesítse a karbantartót vagy közvetlen felettesét a berendezés meghibásodásáról

Fizetés:
Kezdő bruttó 420.000 Ft hó
Maximum elérhető: bruttó 460.000 Ft hó

Juttatások:
Welcome Bónusz: br. 150.000 Ft egyszeri kifizetés
Cafetéria: nettó 35.000 Ft hó
Teljesítmény bónusz: akár 100.000 Ft is elérhető havonta
Negyedéves jelenléti bónusz
Ingyenes buszjárat
Ingyenes E-bike használat
Személyes Coaching, munkavállalók támogatása
Munkavállalói kedvezmények szolgáltatóknál
Közösségi programok: Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora stb.
Ingyenes kávé, tea italautomata használat
Ajánlói program

Munkarend:
Két műszakos munkarend (6-14, 14-22), műszak prémium
Szükség szerint túlóra
Azonnali kezdési lehetőség
Állás típusa: Teljes munkaidő
Tel: 06706763292
Személyesen: 2903 Komárom, Puskás Tivadar utca 6.
Startapro_1721824345