Küldés

Üzemfenntartási villamosmérnök

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Pécs
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Csatlakozz Partnercégünkhöz karbantartási villamosmérnökként egy gyorsan növekvő, innovatív multinacionális vállalat pécsi gyáregységében! Olyan szakembert keresünk, aki szívesen dolgozik főként a műhelyben, részben irodai környezetben és szereti a technikai kihívásokat. Ha villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel, nyitott vagy a fejlődésre és jól kezeled a váratlan helyzeteket, van számodra egy jó ajánlatunk:

Feladatok

- Villamossági karbantartások és javítások precíz dokumentálása
- Üzemzavarok gyors és hatékony elhárítása
- Aktív részvétel géptelepítésekben és átalakításokban
- Részvétel Területi megbeszéléseken, együttműködés más részlegekkel
- Villanyszerelők szakmai oktatása és támogatása
- Villamos rendszerek kockázatértékelésének, megelőző karbantartási tervek kidolgozásának segítése

Elvárások

- Villamosmérnöki végzettség
- 1-2 év szakmai tapasztalat
- Kiváló konfliktuskezelő képesség
- Gyors és megalapozott döntéshozatali és priorizálási készség
- Folyamatvezérelt gondolkodásmód és rugalmasság
- Csapatmunkára való hajlandóság

Előny

- Üzemeltetésben szerzett tapasztalat
- IoT eszközök és prediktív karbantartási technikák ismerete

Amit ajánlunk

- Modern, innovatív munkakörnyezet, ahol a te véleményed is számít
- Kivételes színvonalú szakmai fejlődési lehetőségek
- Biztonságos munkahely, amely a jóllétedre is figyel
- Több, mint 15 elemből álló juttatási csomag
- Részese lehetsz egy nagy múltú gyár robbanásszerű növekedési fázisának

Munkavégzés helye: Pécs

Tel.: 70 341 9008 Startapro_1726140673