Küldés

Termelésütemezési vezető

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Pécs
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Partnercégünk egy multinacionális nagyvállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, az elkötelezett felelősségvállalás, az egymást támogató és inspiráló munkavállalók vonzása és megbecsülése, a cégen belüli tehetséggondozás és a környezetvédelem. A gyártásütemezési és gyári adminisztrációs csapatok napi munkáját koordináló Termelésütemezési Vezető (Scheduling Manager) munkatársukat keressük!

Feladatok

- Maximális hatékonyság elérése a gyártási ütemtervek összeállításával
- Részletes ütemtervek készítése és kommunikálása a gyártási területek számára
- Gyártási kapacitások meghatározása, fenntartása és láthatóvá tétele 24 hónapos időtávon belül
- Heti gyártási terv átalakítása működő ütemtervvé, a helyi korlátok figyelembevételével
- Kapacitásadatok frissítése és fenntartása a tervezési rendszerben
- Anyagok elérhetőségének biztosítása a következő heti gyártáshoz
- A termeléstervező és gyári adminisztrációs csapat tevékenységének irányítása, a csapat motiválása és fejlesztése
- Szoros együttműködés minden gyári osztállyal és a régió ütemezési menedzsereivel

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági előny)
- Kiváló angol nyelvtudás
- Tervezési tevékenységek (gyártás, kereslet, ellátás) ismerete
- Tapasztalat fejlett tervezési és ütemezési rendszerekkel (pl. SAP)
- Projektmenedzsment ismeretek
- Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Access, Word)
- Kiemelkedő elemzőkészség és vezetői képességek

Amit ajánlunk

- Modern, innovatív szervezet, ahol számít a munkatársak véleménye
- Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
- Biztonságos munkahely, jóllét védelme
- Széleskörű juttatási csomag

Munkavégzés helye: Pécs

Tel.: 70 398-4116
Startapro_1721992789