Küldés

Termelési területvezető

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Pécs
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Partnercégünk egy multinacionális nagyvállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, az elkötelezett felelősségvállalás, az egymást támogató és inspiráló munkavállalók vonzása és megbecsülése, a cégen belüli tehetséggondozás és a környezetvédelem. Irodai munkarendben dolgozó Termelési területvezetőt keresünk hozzájuk, műszakonként kb. 20 fő munkájának vezetésére.

Feladatok

- A napi feladatok fejlesztésének támogatása
- Az integrált termelésirányítási rendszer (IWS) csapat munkájának koordinálása
-A csapat szakmai vezetése, teljesítményértékelésének elkészítése
- Az IWS eszközök használatának koordinálása
- Gyártási folyamat javítása, problémafeltáró intézkedések
- A termelési egység felülvizsgálata és megtervezése a termelési KPI-ok javítása érdekében
- A gépszemélyzet coach-olása a tervezett gépmegállások alatt
- Törekvés a fejlődésre, a folyamatos fejlesztési kultúra irányelveivel

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Proaktivitás
- Jó kommunikációs készség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit ajánlunk

- Modern, innovatív szervezet, ahol számít a munkatársak véleménye
- Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
- Biztonságos munkahely, jóllét védelme
- Széleskörű juttatási csomag:
- Cafeteria
- Egészségbiztosítás
- Bónusz
- Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában
- Sporttámogatás,
- Hűségbónusz
- Hazautazás és bejárási támogatás
- Önkéntes magánnyugdíj pénztár
- Kamatmentes lakáskölcsön stb.

Munkavégzés helye: Pécs

Tel.: 70 341 9008

Startapro_1723808622

25% kedvezményt kaptál egyenlegfeltöltésre
Az ajánlat csak korlátozott ideig érvényes!
Egyenleg feltöltése