Küldés

SAP elemző

Tulajdonságok
Pozíció
SAP projekt koordinátor
Munkavégzés helye
Pécs
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Partnercégünk egy multinacionális nagyvállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, az elkötelezett felelősségvállalás, az egymást támogató és inspiráló munkavállalók vonzása és megbecsülése, a cégen belüli tehetséggondozás és a környezetvédelem. Csapatuk erősítésére keresünk SAP elemző munkatársat. Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!

Feladatok

- Különböző SAP modulokhoz tartozó meglévő folyamatok módosítása vagy új folyamatok tervezése, funkcionális
specifikációk létrehozása
- Együttműködés lokális regionális csapatokkal
- Helyi és központi kezdeményezésű projektek támogatása és abban való részvétel beleértve a fejlesztést, tesztelést,
bevezetést és támogatást
- Összetett üzleti folyamatok követelményeinek részletes elemzése és megfelelő rendszermegoldások biztosítása
- Végfelhasználók oktatása a rendszer funkcionalitásról és folyamatokról
- Napi ügymenet támogatása a szabályoknak és előírásoknak való megfelelés érdekében
- Üzleti folyamatfejlesztési projektek támogatása, újonnan használatba kerülő rendszerek, valamint a hozzá tartozó -
architektúrájának vonatkozásában
- Belső folyamatok feltérképezése, esetleges kritikus pontok meghatározása, javaslattétel a hatékonyság fejlesztése
és növelése érdekében

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Projekt koordinátori munkakörben szerzett tapasztalat
- Termék előállítási folyamattal kapcsolatos tudás: termelés (MO, PMD, FMD, SMD, OTP, LCO, Logisztika, Pénzügy),
termék (NPI, minőség, összeállítás, anyagok)
- SAP MM, SD, WM, PP, PM, LE modulok ismerete
- Angol nyelvtudás
- Projektvezetési ismeretek (PRINCE 2).

Előny

- Jó előadói képesség
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
- Gyártócégnél szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

- Cafeteria
- Bónusz
- Egészségbiztosítás
- Céges flotta
- Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában
- Sporttámogatás
- Rugalmas munkarend
- Hűségbónusz
- Hazautazás és bejárási támogatás
- Önkéntes magánnyugdíj pénztár
- Kamatmentes lakáskölcsön
- Szociális segély
- Fizetési előleg
- Céges események, csapatépítő tréningek

Munkavégzés helye: Pécs

Tel.: 70 398 4116 Startapro_1724754007