Küldés

Minőségirányítási rendszer koordinátor

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Pécs
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Partnercégünk egy multinacionális nagyvállalat pécsi gyáregysége. Folyamataiban és kultúrájában központi szerepet kap az innováció, az elkötelezett felelősségvállalás, az egymást támogató és inspiráló munkavállalók vonzása és megbecsülése, a cégen belüli tehetséggondozás és a környezetvédelem. Csapatuk erősítésére keresünk Minőségirányítási rendszer koordinátor munkatársat. Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!

Feladatok

- A gyáron belüli folyamatos fejlesztési programok elősegítése az ISO 9001 22000 követelményeinek megfelelően
- Az ISO szabvány alapelveiről szóló rendszeres képzések biztosítása a belső auditor csoport számára
- A belső audit folyamat koordinálása, ideértve a dokumentáció tervezését és karbantartását, valamint az ellenőrzési
terv szerinti rendszeres belső ellenőrzések végzése
- Az irányítási rendszerek nem-megfelelősségeinek korrektív és preventív akcióinak nyomon követése
- A belső, gyári folyamatok és Minőségirányítási dokumentáció karbantartásának és frissítésének koordinálása
- A gyárat érintő, külsős ISO 9001 és 22000 auditokon való aktív részvétel
- Az élelmiszerbiztonsági csoport működésének koordinálása
- A mindenkori jogszabályokban és a hatályos belső eljárásokban és szabályzatokban meghatározott pontos --
munkavégzés biztosítása
- A belső eljárások és előírások betartásáért való felelősség, különös tekintettel az élelmiszerbiztonságra

Elvárások

- Felsőfokú végzettség vagy minőségirányítási szakirányú végzettség
- Minimum 3 év releváns munkatapasztalat
- Kiváló dokumentációkezelési készség
- Angol nyelvtudás középfokon
- Pontos, precíz munkavégzés
- Erős problémamegoldó képesség

Előny

- ISO 9001 22000 HCCP GMP szabvány ismeret
- Minőségirányítási ismeretek
- Power BI, SharePoint ismeret

Amit ajánlunk

- Cafeteria
- Bónusz
- Rugalmas munkarend
- Egészségbiztosítás
- Céges flotta
- Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában
- Sporttámogatás
- Hűségbónusz
- Hazautazás és bejárási támogatás
- Önkéntes magánnyugdíj pénztár
- Kamatmentes lakáskölcsön
- Szociális segély
- Fizetési előleg
- Céges események

Munkavégzés helye: Pécs

Tel.: 70 398-4116 Startapro_1721377717