Küldés

Lean manager

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Kecskemét
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

A logisztikai lean menedzsment számos előnnyel jár az azt megvalósító vállalatok számára. Ezek közé az előnyök közé tartozik a nagyobb hatékonyság, a költségek csökkentése, a jobb ügyfélkiszolgálás és a nagyobb nyereségesség. A pazarlás kiküszöbölésével, a folyamatok racionalizálásával és az együttműködés fokozásával a vállalatok csökkenthetik a költségeket és javíthatják az ügyfélkiszolgálást. Ehhez a feladathoz keressük induló gyárunk új munkatársát: Lean manager pozícióba.

Feladatok

- A vállalat folyamatainak folyamatos fejlesztése
- A gyártási és logisztikai folyamatok teljes felügyelete
- Gyártási folyamatok dokumentálása
- Kaizen folyamatok nyomon követése, fejlesztése
- Kapcsolattartás Európán belüli más gyáregységekkel a fejlesztési folyamatok kapcsán
- Éves tervezési feladatokban való aktív részvétel, akció tervek kidolgozása
- A kapacitás és hatékonyság terv követése az éves célkitűzések megvalósításának támogatása
- A szükségtelen költségek és veszteségek azonosítása a termelési folyamatokban
- Adatok gyűjtése és elemzése a folyamatok hatékonyságának és minőségének a mérésére
- LEAN és Six Sigma elvek alkalmazása a termelési folyamatok javítására
- Csapatmunka és együttműködés más vezetőkkel és munkatársakkal a hatékony fejlesztési projektek végrehajtása
érdekében
- Kaizen workshopok szervezése, ötletek elemzése

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- LEAN képzettség, termelési rendszer ismeret
- Tapasztalat a folyamat KPI-ok javításában Lean alkalmazásával
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Legalább 3-4 éves, gyártó környezetben, folyamatfejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
- Alapos LEAN, kaizen és Six Sigma ismeretek
- Kiváló elemző és problémamegoldó készség
- Rugalmasság, jó együttműködési készség
- Önállóság egyedüli felelősség a területért

Amit ajánlunk

- Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
- Családias, rugalmas, mégis professzionális vállalati kultúra
- Barátságos, támogató munkatársak és vezetők
- Önállóság, szakmai érvényesülési lehetőség
- Modern, új munkakörnyezet
- Kimagasló juttatási csomag
- Céges autó magánhasználattal is

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun, Kecskemét

Tel.: 70 904-6488 Startapro_1722258276