Küldés

Karbantartó mérnök

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Gyöngyös
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Partnercégünk egy nemzetközi gyártóvállalat Magyarországon működő gyáregysége. A cég világszerte több mint 100 országban van jelen, ez a globális jelenlét lehetőséget biztosít nemzetközi karrier építésére is.
A cég támogatja a folyamatos fejlődést, képzéseket és tanulmányi szerződés keretében akár felsőfokú végzettség megszerzését is. A fenntarthatóságra és a környezetvédelemre kiemelt figyelmet fordítanak, így a vállalat azok számára is vonzó lehet, akiknek fontos a zöld szemlélet.
Egy dinamikusan fejlődő, Ipar 4.0 technológiát alkalmazó cég, ahol modern, automatizált környezetben biztosítják a multikulturális dolgozói csapat számára a fejlődést.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk karbantartó mérnök kollégát.

Feladatok

- A karbantartás minőségénék és az eszközeinek biztosítása a termelési területen
- A berendezések megbízhatóságának javítása és biztosítása
- Fejlesztések kidolgozása a karbantartási költségek csökkentésére és az eszközhatékonyság érdekében
- A tartalék alkatrész igények meghatározása és a tartalék alkatrész felhasználásának elemzése és csökkentése
- A gépkezelők és a karbantartó munkatársak oktatása
- Gépek, berendezések telepítésének támogatása
- Specifikációk, tervek, rajzok és anyaglisták elkészítése

Elvárások

- Gépészmérnök villamosmérnök mechatronikai mérnök végzettség
- Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
- Magabiztos angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

- Befogadó, dinamikus és innovatív környezet
- Kollégák a világ minden tájáról
- Támogató kollégák
- Versenyképes kompenzációs csomagok
- Bejárási és lakhatási támogatás
- Tanulási és fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Tel.: 70 604-0890 Startapro_1720434055