Küldés

Gépkezelő Esztergom mellett ingyenes szállással

Tulajdonságok
Pozíció
Gépkezelő
Munkavégzés helye
Komárom Esztergom
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
átlagos
Leírás

Gépkezelő munkatársakat várunk Esztergom közeli céghez

Felutazás: 2024.07.22 HÉTFŐ 13:00-ig

Felvételi nap: 2024.07.23 KEDD

EZEN A NAPON ORVOSI VIZSGÁLAT! VÉRVÉTEL!

Első munkanap: 2024.07.25 CSÜTÖRTÖK

Bruttó kereseti lehetőség:

467.590 Ft

Nettó kereseti lehetőség:

25 év felett: 311.000 Ft + 27.000 Ft cafetéria

25 év alatt: 381.000 Ft + 27.000 Ft cafetéria

Egyéb juttatások:

+Lehetőség van kedvezményes ebéd rendelésre a gyár büféjében, 1000 Ft adag

+5 ledolgozott munkanaponként előleg felvételi lehetős

Feladatok:

számolás, varrás, béka használata,

munkavédelmi eszközök használata,

berendezések folyamatos üzemeltetése,

munkaterület tisztántartása

keletkezett hulladékok előírásnak megfelelő kezelése,

Munkarend: 7 nap munka 3 nap pihenő, 8 óra

Elvárás: 8 általános iskolai végzettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Tapasztalati elvárás: nem szükséges, de előny

Munka jellege: jellemzően könnyű fizikai munka

Munkába járás: ingyenes céges busszal a környező településekről, ahol nincs céges busz ott 35 Ft km autóra

Szállás: ingyenes, 2-3 ágyas szobák, Esztergom

Teszt írás: van

Utazási költségtérítés: sikeres felvételi esetén a felutazást egyszeri alkalommal 100%-ban kifizetjük

Hazautazási költségtérítés:

86% tömegközlekedés havi maximum 4 alkalommal

+2 alkalom személygépkocsi 35 Ft fő km

Badjula Antalné

Összes hirdetés megtekintése