Küldés

Folyamatmérnök

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Újhartyán
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Autóiparban tevékenykedő, prémium kategóriás polimer alkatrészeket gyártó partnerünk részére keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok

- Új és folyamatos folyamattechnológiai fejlesztések összehangolása és vagy feldolgozása meghatározott felelősségi
területen
- Termelési koncepciók kidolgozása és értékelése, tekintettel a teljesítményre, költségekre és az ütemezésekre
- Új implementációk műszaki koordinációja (pl. folyamatfejlesztés összehangolás az indulási szakaszban)
- A bevezetett technológia (folyamat, gép, szerszám) sorozatgyártásra kész állapotának biztosítása
- Az új projektek keretében a gépek és berendezések koordinációja az ajánlatkéréstől a szériatermelésig, a határidők
és költségterv betartásával

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Szerelési vagy projektmentmenedzsment területén szerzett tapasztalat
- Angol vagy német nyelvtudás
- Külföldi utazási hajlandóság
- Analitikus és kreatív gondolkodásmód

Előny

- Műanyagiparban szerzett tapasztalat

További információ

- Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafeteria
- Bejárási támogatás
- Változatos céges rendezvények
- Támogató csapat
- Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
- Világelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhatsz

Munkavégzés helye: Újhartyán

Tel.: 70 425 7751 Startapro_1726648505