Küldés

Felsővezetői asszisztens

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
Pécs
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Acél- és fémszerkezet gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk Felsővezetői asszisztens munkatársat.

Feladatok

- Felsővezető munkájának hatékony és teljes körű támogatása
- Kapcsolattartás kiemelt partnerekkel magyar és idegennyelven egyaránt
- Üzleti naptár vezetése, határidők nyomon követése, különböző szakmai anyagok előkészítése, elkészítése
- Megbeszélések, találkozók, utazások szervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentáció biztosítása

Elvárások

- Középfokú végzettség
- Releváns munkatapasztalat vezető támogatásában, irodavezetői, szakmai asszisztensi pozícióban
- Tárgyalóképes, aktív angol és német nyelvtudás
- Kiemelkedő szervező- és kommunikációs készség
- Kiváló priorizációs- és szervezőkészség, gyors észjárás
- Diszkréció, megbízhatóság, etikus magatartás
- Nagyfokú precizitás, önállóság
- MS Office magabiztos használata (Outlook, Teams, PPT, Sharepoint)

Amit ajánlunk

- Stabil vállalati háttér
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes bérezés
- Cafetéria, bejárási támogatás

Munkavégzés helye: Pécs

Tel.: 70 638 0072 Startapro_1724013800