Küldés

Takarító - 2 műszakos munkarend

Tulajdonságok
Pozíció Takarító
Munkavégzés helye Győr
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Munkakör: Takarító
Munkavégzés helye: Győr
Feladatok:
ipari csarnok, irodák, szociális helyiségek napi takarítása;
rábízott üzemi terület tisztán tartása;
ablakok időnkénti takarítása;
kezelésre bízott eszközök előírásszerű használata, tisztán tartása.
Elvárások:
takarításban szerzett gyakorlat;
2 műszakos munkarend vállalása;
megbízható, gyors és precíz munkavégzés;
együttműködési készség;
8 általános iskolai végzettség;
erkölcsi bizonyítvány.
Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
juttatások: alapbér, belépési bónusz, plusz 13. havi fizetés, mozgóbér és cafetéria;
azonnali munkakezdési lehetőség;
teljes munkaidős foglalkoztatás;
biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony;
dolgozói kedvezmények;
környező településekről ingyenes buszjáratok lehetősége;
napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.

Ha állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: További információ:
Startapro_1719838375