Küldés

Takarítás területvezetőt keresünk

Tulajdonságok
Pozíció Takarítás területvezető
Munkavégzés helye Budapest, XXIII. kerület
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég keres takarítás szolgáltatási tevékenységének operatív irányítására

takarítási területvezetőt
Budapest XXIII. kerületi logisztikai központba

Feladatok:
-Takarító személyzet napi munkájának koordinálása, ellenőrzése
-Beosztások elkészítése és kiadása.
-Jelenléti ívek ellenőrzése, összegyűjtése és leadása
-Kapcsolattartás a Megbízóval (igény szerint, akár napi szinten)
-Heti jelentések elkészítése
-Elvárásaink leendő munkatársunkhoz:
-Magas stressztűrő képesség
-Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség
-Befejezett középfokú tanulmányok (érettségi vizsga)
-Munkakörrel azonos vagy hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
-Rugalmasság a munkavégzésben
-Felhasználó szintű számítógépes tapasztalat
-Tisztítás-technológiai szolgáltatásvezető képzettség megléte
-takarítógépek és tisztítószerek átfogó ismerete

Amit nyújtani tudunk:
-Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
-Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
-Utazási hozzájárulás 30 Ft km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a Budapest közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.
-Stabil vállalati háttér
-Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet kizárólag fényképes önéletrajzzal bérigényének megjelölésével vagy érdeklődhet a -as telefonszámon hétköznap 08:00-16:00-ig. Startapro_1720685868

Jusec Kft.

Összes hirdetés megtekintése