Küldés

Operátor

Tulajdonságok
Pozíció
Operátor
Munkavégzés helye
Gyál
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
kiemelkedő

Dolgoztál már gyárban és pont állást keresel? Akkor ez az operátori lehetőség csak Rád vár! 2 műszakban szeretnél-e dolgozni, ráadásul bejárásod céges busszal segítjük Gyálra!

Amit munkádért cserébe tudunk biztosítani:
1 héten belül munkába is állhatsz
Lakhatási támogatás (nem szálló, havonta kerül kifizetésre saját ingatlan és albérlet esetén is)
Alapfizetésen felüli juttatások: cafetéria, havi bónusz
Várható nettó jövedelem műszaktól függően: nettó 297-320 000 Ft
Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés
Tiszta, igényes munkakörnyezet
Egyéb támogatások: ajándék utalványok, szemüveg támogatás, sportolási lehetőség támogatása, babaváró támogatás
Céges buszok Budapest több pontjából (Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Ferihegy I.) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)
Feladataid lesznek:
Elektronikai eszközökön tesztfunkciók futtatása
Összeszerelés, szétszerelés
Csomagolás, címkézés
Áru összekészítés, szelektálás
Amit kérünk Tőled:
Alapfokú iskolai végzettség
Alapszintű számítógépes ismeret (Excel, Outlook)
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
2 műszak vállalása (H-P, 6-14: )
Esetleges túlóra vállalása

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal és tudj meg többet. Küldd el az önéletrajzod címre vagy hívd a 06308584633 -as telefonszámot
Startapro_1721636890

Horváth Angelika

Összes hirdetés megtekintése