Rendezés
Rendezés

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 / 50

Könnyű fizikai munka

Könnyű fizikai munka Csatlakozz a CE Glass Industries csapatához, Közép-Európa egyik vezető üvegfeldolgozó vállalatához! Dinamikusan fejlődő cégünk innovatív megoldásokkal és magas színvonalú termékekkel járul hozzá a globális üvegpiac sikeréhez. Telephelyünk Szatymazon található, de termékeink és ...

Szeged, Csongrád-Csanád

Takarítói munkakör

Munkájára igényes kolléganőt keresünk társasházak, irodaházak takarítására. Tapasztalattal rendelkezők előnyben. Rendszeres heti fizetés!

Betanított gépkezelő

Üdvözlünk! Mi vagyunk a CE Glass Industries, az ország egyik leginnovatívabb gyártó vállalata, ahol 35 éve üvegmegmunkálással és üvegfeldolgozással foglalkozunk. Csatlakozz hozzánk Betanított gépkezelő és rakodó pozícióba, mi számítunk Rád! Főbb feladatok, munkák: Üvegtermékek leszabása, megmunkálása ...

Keresés mentése