Küldés

Értékesítő álláslehetőség

Tulajdonságok
Pozíció Értékesítő
Munkavégzés helye Szeged
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes

Csatlakozz a CE Glass Industries csapatához, Közép-Európa egyik vezető üvegfeldolgozó vállalatához! Dinamikusan fejlődő cégünk innovatív megoldásokkal és magas színvonalú termékekkel járul hozzá a globális üvegpiac sikeréhez. Székhelyünk Szatymazon található, de termékeink és szolgáltatásaink világszerte elérhetőek.
Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy egy dinamikus és fejlődő cég része lehess! Csatlakozz hozzánk, és építsd velünk a jövőt!

Főbb feladatok, munkák:
Árajánlatok készítése, rendelések felvétele
Ügyfelek pontos, színvonalas kiszolgálásának biztosítása
Régi ügyfelek megtartása, új ügyfelek keresése
A cég által megfogalmazott minőségpolitika folyamatos érvényesítése érdekében gondoskodik annak széleskörű megismeréséről, megismertetéséről
Állandó kapcsolattartás a partnerekkel, a felmerülő problémák korrigálása
Ügyfelek rendszeres személyes látogatása
A reklamációk megfelelő kezelése
Szaktanácsadás
Az álláshoz tartozó elvárások:
Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel
Legyen több, mint 1 év szakmai tapasztalatod
Nem okoz problémát az MS Office programok használata (Word, Excel)
Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Területi képviselőként szerzett szakmai tapasztalat
Értékesítésben kereskedelemben szerzett tapasztalat
Üvegiparban, nyílászáró iparban van szakmai tapasztalatod

Amit kínálunk:
4 napot dolgozunk egy héten (Hétfő-Csütörtök )
Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét. Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt, év végén prémiumot és időszakos bónuszokat adunk.
Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét.
Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz és minden szükséges eszközt biztosítunk a hatékony munkavégzéshez.
Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése.
Ha úgy látjuk, hogy mindent beleteszel a munkádba és rohamosan fejlődsz, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!
Fontos számunkra, hogy dolgozóink jól érezzék magukat, így céges rendezvényeket, minden hónap végén gasztro eseményt, valamint kulturális és sporteseményekre ingyenes belépőket biztosítunk.
Vállalati tréningeken képezheted magad.
Van egy nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből.
2023-ban Kiváló Innovatív Márka, 2024-ben Kiváló Munkáltatói Márka díjazottak lettünk a magas színvonalat képviselő márkákat díjazó MagyarBrands versenyén, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Startapro_1719327024