Business development manager Üzletfejlesztési és ügyfél-kapcsolati menedzser

Tulajdonságok
Pozíció
Üzletfejlesztési és ügyfél-kapcsolati menedzser
Munkavégzés helye
Budapest
Nyelvtudás
Kínai
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Komoly háttérrel rendelkező, de induló, kínai cégek számára Magyarországon szolgáltatást nyújtó vállalkozás keres kínaiul beszélő, az üzleti kultúrát ismerő kollégákat
Feladatok
Kapcsolatfelvétel, tartás, magas pozíciójú kínai ügyfelekkel -top-menedzserek, cégvezetők, tulajdonosok-
Szóbeli tolmácsolás
Dokumentumok, szerződések, e-mailek írásbeli fordítása
Kulturális különbségek áthidalása, félreértések minimalizálása
Európán belüli utazás, kapcsolat-építés, ügyfél felkeresés
Elvárások
Magyar és kínai nyelv felsőfokú szintű ismerete szóban és írásban
Angol nyelvismeret minimum középszinten
Jó kommunikációs és interkulturális készségek
Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
Előnyt jelent
Tolmácsolásban, fordításban szerzett tapasztalat
Sales és marketing készség, tapasztalat
Műszaki érzék, kütyük szeretete
Munkatapasztalat nélküli, de lelkes fiatalok, pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk
Versenyképes bér
Változatos munka
Rugalmas munkaidő
Utazási lehetőség Európában
Teljesítményfüggő előlépési és bónusz rendszer
Jelentkezni magyar és vagy angol nyelvű önéletrajzzal az allas(kukac)zajponthu e-mail címen lehet
Startapro_1726224588