Küldés

Ács- Tetőfedő - Bádogos 600.000,- hó

Tulajdonságok
Pozíció
Szakmunka
Munkavégzés helye
Pest megye
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes
Leírás

S.O.S.
Azonnali felvétel, kezdhetsz akár már holnap is !!!!!

Építőipari kivitelezéseket végző vállalkozás keresi elsősorban ács-tetőfedő-bádogos munkakörbe szakképzett munkatársait. Munkakörbe tartozó feladatok: ács, bádogos, tetőfedő munkálatok végzése, kivitelezése,gyártása, előkészítés, kivitelezés.
Fizetés megegyezés szerint. A Te munkád szabhat csak határt a fizetésednek, akár a csillagos égig is emelkedhet.
Elvárások: - A fenti munkakörökben szerzett szakmai tapasztalat
- precizítás
- pontosság
- felelősség vállalás
- megbízhatóság
- józan élet

Előnyt jelent: Fenti munkakörökben szerzett tapasztalat.

Amit kinálunk: - teljes munkaidős bejelentés
- garantált fizetés
- munkaruha
- hosszú távú munka
- versenyképes fizetés Startapro_1700902908

Platsek  Gáborné

Összes hirdetés megtekintése