Küldés

Szociális koordinátor

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
1193 Budapest, Táncsics Mihály u.7.
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Ellátandó feladatok: Szakmai támogatás és ellenőrzés a Segélyszervezet által koordinált felzárkózó programok tekintetében. szociális munkát végző szakemberek segítése az egyéni, csoportos és közösségi szociális munka területén. Szociális szakmai adminisztráció elkészítése. Szakmai programok, koncepciók megírása, tervezése, protokollok elkészítése. Szociális munkát érintő folyamatok leírása, képzési anyagok elkészítése.

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
4 hónap próbaidő, Bérezés Kjt. szerint. Cafetéria próbaidő után. 3 hónapnál nem régebbi Kjt. szerinti erkölcsi bizonyítvány (speciális, 182).

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség képesítés:

Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Szociális munka és tanácsadás, Főiskola, 1 2000(I.7) SzCsM rend. 3.számú melléklet szerinti végzettségek.Szakmai ismeretek Kenyszi, Szocionet.

Benyújtandó:
Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz.
3 hónapnál nem régebbi Kjt. szerinti erkölcsi bizonyítvány.(speciális, 182)
Startapro_1721807150