SZOCIÁLIS ELLÁTÁSOK OK SZAKMAI VEZETŐ Budapest XXI. kerület Humán Szolgáltatások Igazgatósága

Tulajdonságok
Pozíció Szociális ellátások szakmai vezető
Munkavégzés helye Budapest, XXI.
Foglalkoztatás módja határozatlan idejű
Munkaidő teljes munkaidős állás
Fizetési szint versenyképes
Leírás

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):
A szociális igazgatásról és szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvény, valamint a személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1 2000. SZCSM rendelet vonatkozó részei alapján vezetői feladatok ellátása, határozatlan idejű közalkalmazotti kinevezéssel, és határozott időre (5 év időtartamra) szóló vezetői megbízással. Ellátja a felügyelete alá tartozó négy telephely szakmai vezetését, szervezi a hozzá tartozó szervezeti egységek munkáját. Gondoskodik a szervezeti egység szakmai feladataira vonatkozó jogszabályok, rendeletek, belső szabályzatok és előírások betartásáról.

FEOR besorolás: 1326 Idősgondozási tevékenységet folytató egység vezetője

Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest XXI

Álláshirdető szervezet bemutatása:
Intézményünk felkészült szociális szakemberei által nyújt segítséget koruk, fogyatékosságuk, illetve szociális helyzetük miatt nehéz helyzetbe került csepeli lakosoknak.
Célunk, hogy minden rászoruló számára elérhető közelségbe kerüljön a segítség. Szolgálatunk
minden támogatásra szoruló csepeli lakos a gyerekektől az idősekig előtt nyitva áll, szakképzett tapasztalt munkatársaival arra törekszik, hogy a kerület polgárai mind teljesebb és kiegyensúlyozottabb életet vallhassanak magukénak.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ:_
Kérjük, hogy az elektronikus levél tárgyában tüntessék fel a munkakör megjelölését: "Szociális ellátások szakmai vezető".
e-mail cím:

A foglalkoztatás kezdetén 4 hónap próbaidő kikötésére kerül sor.
Kiemelt bérezés.
Közalkalmazotti besorolási béren felüli juttatások:
- éves Cafetéria,
- munkaruha juttatás,
- illetménykiegészítés,
- szolgálati mobiltelefon

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
- Magyar állampolgárság

Elvárt végzettség képesítés:
- Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Szociális gondoskodás, felsőfokú szakképesítés

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 3
Elvárt vezetői tapasztalat időtartama (év): 3

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő informatikai kompetenciák:
- Levelező (pl. Outlook) - Középszint
- Szövegszerkesztő (pl. Word) - Mesterszint
- Táblázatkezelő (pl. Excel) - Mesterszint

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
- Cél- és feladat-orientáltság (vezetői)
- Kreativitás, innováció (vezetői)
- Döntési képesség, felelősségvállalás (vezetői)
- Kommunikációs készség (vezetői)
- Munkatársak motiválása (vezetői)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- motivációs levél
- Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.08.29.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.08.30.
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.09.01.

A pályázat elbírálásának módja: Az elbírálást háromtagú bizottság végzi. Személyes meghallgatásra csak azon pályázók esetében kerül sor, akik megfelelnek a pályázatban előírt feltételeknek.

Startapro_1720774320