Küldés

Autómosó állás

Tulajdonságok
Pozíció
autómosó
Munkavégzés helye
Budapest
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Járműtisztítással foglalkozó cég keresi új kollégáit több telephelyre (Budapest, Budaörs, Vecsés)

Feladatok:
Járműtisztítás, külső-belső ápolás
Gépi mosó kezelése
Kárpittisztítás
Járművek mozgatása

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Pontos precíz munkavégzés
Minimum 1 év autómosó - járműtakarító munkakörben szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent:
Prémium autók ápolásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Betanítás
Jutalék
Fiatalos lendületes csapat

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a e-mail címre várjuk.
Kérdés esetén keress minket a telefonszámon 08:00-14:00 között. Startapro_1727090352