Küldés

Pathológiai (szak)asszisztens

Tulajdonságok
Pozíció
Munkavégzés helye
1076 Budapest
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
átlagos
Leírás

BUDAPESTI PÉTERFY SÁNDOR UTCAI KÓRHÁZ-RENDELŐINTÉZET

Pathológiai osztály
pályázatot hirdet

Munkakör betöltésére.

Ellátandó feladatok: Szövettani laboratóriumban különféle szövetminták, vizsgálati anyagok feldolgozása, adminisztratív rendszerezése, technikai feldolgozása, szakirányú végzettség esetén mikroszkópos elemzése.
Betöltendő állás jogviszonya: Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1076 Budapest, Péterfy Sándor u. 8-20.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2020.évi C. törvény és végrehajtásáról szóló 528 2020. (XI.28.) Korm. rendelet és az OKFŐ utasításai, valamint a 256 2013. (VII.05.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.
Nővérszállón elhelyezés lehetősége
További információt Dávid Éva ápolási igazgató-helyettes nyújt. Telefonos elérhetősége: 06-1 322-2612. munkaidőben.

Pályázati feltételek
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Erkölcsi bizonyítvány
egészségügyi végzettség
szakirányú végzettség,(kórszövettani, szövettani szakasszisztens, hisztokémiai és immunhisztokémiai szakasszisztens, citológiai szakasszisztens .)
egészségügyi alkalmasság
MESZK tagság
érvényes működési engedély

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
adatkezelési nyilatkozat
fényképpel, elérhetőségekkel ellátott szakmai önéletrajz
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat elbírálásának módja:
A jelentkezők meghallgatása és a pályázatok elbírálása folyamatosan történik, a munkakör azt követően azonnal betölthető.
Startapro_1699610677