Küldés

Recepciós Állás

Automatikusan frissítve
Tulajdonságok
Pozíció
Recepciós
Munkavégzés helye
Budapest 18. Kerület
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes

Az Aurora Thai Masszázs egyet jelent a minőségi, professzionális, autentikus masszázsélménnyel. Szakképzett, diplomás masszőreink több éves tapasztalattal rendelkeznek ahhoz, hogy Vendégeinknek a legtökéletesebb szolgáltatást tudjuk nyújtani. Budapesten két szalonban elérhetőek vagyunk a 17. és 18. kerületben.
Recepciós csapatunkból sajnos külföldi tanulmányai miatt elmegy az egyik kolléganő. Ezért szeretnénk a 18. kerületben található szalonunkban újra meghirdetni a recepciós pozíciót.

Feladatok

- Foglalások kezelése telefonon illetve a cég online belső rendszerében
- Vendégekkel való kommunikáció telefonon és személyesen
- Adminisztrációs feladatok
- A szalon napi működését biztosító standardok ellenőrzése

Elvárások

- Kiváló kommunikációs készség
- Kiváló szervező készség
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Pozitív a világra nyitott, gondolkodó személyiség
- Minimális angol nyelvtudás

Munkaidő

- Hetente 4 munkanap amelyek fix napok így a beosztás változatlan és előre tervezhető.
Ezen napok : hétfő , kedd , csütörtök , vasárnap.
Szabadnapok és szabadságok kiadása rugalmasan történik előre egyeztetéssel.
- Szalonunk reggel 10:00 és 21:00 óra között tart nyitva.
- Határozatlan idejű munkaszerződés, azonnali kezdés.

Ajánlatunk

- Versenyképes bérezés
- Bejelentett munka
- Dolgozói masszázscsomag
- Egyéb bónuszok

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk az címre
Várjuk pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is. Startapro_1725619424

Aurora Thai Masszázs

Összes hirdetés megtekintése