A Mosoly Patikák Kft. menedzserasszisztenst keres 40 órás munkaviszonyban.

Tulajdonságok
Pozíció
menedzserasszisztens
Munkavégzés helye
Kecskemét
Foglalkoztatás módja
határozatlan idejű
Munkaidő
teljes munkaidős állás
Fizetési szint
versenyképes
Leírás
Feladatok

Beszerzési közösségen belüli kapcsolattartás
Dokumentumkezelés
Kimutatások riportok készítése
Projekt támogató feladatok
Kollégák napi szintű adminisztrációs támogatása
Alapszintű HR feladatok kezelése

Elvárások

Felsőfokú gazdasági végzettség
Versenyszférában szerzett tapasztalat
Haladó számítógép-felhasználói ismeretek
Pozitív gondolkodás
Kiváló kommunikációs- és szervezői készség
Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos szemlélet

Amit kínálunk

Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
Kényelmes, központi elhelyezkedésű iroda
Mosolygós kollégák

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az allas(kukac)mosolypatikak.com címen. Startapro_1729169346
Szabálytalan hirdetés?

Üzenet küldese