Rendezés
Rendezés

Kiemelt hirdetések (Összes megtekintése)

Kiemelt
Recepciós Állás
1
2

Az Aurora Thai Masszázs egyet jelent a minőségi, professzionális, autentikus masszázsélménnyel. Szakképzett, diplomás masszőreink több éves tapasztalattal rendelkeznek ahhoz, hogy Vendégeinknek a legtökéletesebb szolgáltatást tudjuk nyújtani. Budapesten két szalonban elérhetőek vagyunk a 17. és 18. kerületben. Recepciós ...

XVIII. kerület, Budapest

Kiemelt
Álláshirdetés
1

MUNKALEHETŐSÉG AZ ARTHOBBY-nál ======= Új kollégánkat keressük a arthobby.hu webáruház és üzlet csapatába! Mi lesz a munkaköröd? Feladatod az arthobby békéscsabai üzletében elsősorban az online megrendelések összekészítése, csomagolása lesz, valamint a fennmaradó munkaidőben az üzletben előforduló egyéb ...

Békéscsaba, Békés

Kiemelt
Adminisztrációs asszisztens

Fő feladatai: Dokumentumfeldolgozás: Különféle dokumentumok írása, szerkesztése és iktatása, beleértve a jelentéseket, az értekezlet jegyzőkönyveit és a feljegyzéseket. Naptárkezelés: Megbeszélések, tréningek és egyéb események megszervezése és koordinálása, valamint a csapat naptárának és ütemezésének ...

Almáskeresztúr, Baranya

Hirdetések Hirdetések az oldalon: 20 / 50

Recepciós munka kiemelt bérezéssel
1

Barátságos, vendégcentrikus hozzáállás, pozitív kisugárzás Kiváló munkavégzés csapatban és önállóan Pontosság és precizitás Jó kommunikációs készség Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

X. kerület, Budapest

Recepciós kolléganőt keres exkluzív magánrendelő!
1
7

Budapesti exkluzív magánrendelő recepciós, adminisztrációs munkakörbe keres kolléganőt. Kiegyensúlyozott környezetet, valamint barátságos légkört biztosítunk. Önéletrajzot az and.sza.medKUKACgmail.com email címre várjuk!

Keresés mentése